PIKK AUTORENT

Rendiperiood 1-12 kuud. Kui vajate sõidukit veidi pikemaks ajaks kui üks kuu, siis see teenus on Teile. Aitame  leida just Teie vajadustele sobiva lahenduse ning tagame kiire ja tasemel teeninduse.

TÄISTEENUSLIISING

Hansarendi täisteenusliisingu periood on tavaliselt 1-5 aastat. Täisteenusliising on õige valik, kui Sa soovid sõidukitega seotud tegevused anda professionaalide hoolde, ning lasta oma ettevõtte töötajatel tegeleda nende põhitegevusega.

AUTOPARGI HALDUS

Hansarendi sõbralik meeskond abistab Teid autopargi haldusteenusega nii juba varem finantseeritud või väljaostetud pargi korral, kui ka olulise etapi algfaasist alates, valides koos just Teie ettevõttele sobiva autopargi.

LÜHIRENT

Rendiperiood 1-30 päeva. Soovite rentida lühemaks perioodiks sõiduautot, väikebussi või kaubikut? Hansarent pakub Teile sobiva lahenduse, kattes Teie rendivajadused Ast Zni Eestis, Baltikumis ja vajadusel ka mujal Euroopas.

ASENDUSAUTO

Juhtus avarii! Kas teadsid, et Sul on asendusauto? Suurimad kindlustusseltsid pakuvad sõiduki avariiremondi ajaks asendusautot. Hansarent on suurim asendusautode väljastaja üle Eesti omades asendusautode väljastuspunkte mitmes linnas.

KAUBIKU RENT

Kaubikute rent on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Kui kaubikut on vaja harva, oma kaubiku remondiaja asenduseks või ajutiselt suurenenud töömahtude täitmiseks, siis just see on parim ning odavaim lahendus.