Päis est

Hansarent - sõbrad ratastel

Asendusauto

autorent_asendusauto

Asendusauto

Juhtus avarii! Kas teadsid, et Sul on asendusauto? Suurimad kindlustusseltsid pakuvad sõiduki avariiremondi ajaks asendusautot. Hansarent on suurim asendusautode väljastaja üle Eesti omades asendusautode väljastuspunkte mitmes linnas.

Kokkuleppel kindlustusandjaga on võimalik saada ajaks, kui Teie oma sõiduk on kahju tagajärjel remondis, kasutada asendusautot. Asendusauto väljastamiseks annab kindlustusandja Hansarendile vastavasisulise loa ning me lepime juba ise Teiega kokku kuidas ja millal asendusauto on võimalik kätte saada. Sõltuvalt lepinguvormist ei pea asendusauto kasutamise eest tasuma renditasu, vaid selle tasub Teie eest kindlustusandja. Teil tuleb tasuda üksnes tarbitud kütuse eest.

Hansarendi asendusautode teeninduspunktid Eestis:

Tallinn: Lennujaama tee 12 (lennujaam)
Tallinn: Paadi tn 5
Pärnu: Mere tn. 7
Tartu : Võru 244
Viljandi: Ilmarise 1 (bussijaam)
Haapsalu: Raudtee tn. 2 (bussijaam)
Jõhvi: Narva mnt. 143 (Møller Auto Viru)
Rakvere: Narva 23D (Elke)
Kuressaare: Tallinna tn. 88, Kudjape alevik (Honda esindus)

Teie soovil on võimalik täiendava tasu eest asendusauto transport Teie poolt nimetatud asukohta, samuti on võimalik asendusauto tagastamine Teie poolt nimetatud asukohast. Tutvu meie lisateenuste hinnakirjaga.
Asendusautodena kasutatakse uusi väike-kesklassi sõidukeid ning kaubikuid, mida on võimalik kasutada, nii kauba, kui reisijate veoks.

Hansarendi asendusauto partnerid:

??????

BRONEERI SÕIDUK BOOKING@HANSARENT.EE, +372 655 7155.