Päis est

Hansarent - sõbrad ratastel

Autorent Eestis

??????????????????????????????????????????????

Autorent Eestis ja välismaal

Autorent 1-30 päevaks.

Soovite rentida lühemaks perioodiks sõiduautot, väikebussi või kaubikut? Hansarent pakub Teile sobiva lahenduse, kattes Teie rendivajadused A-st Ü-ni Eestis, Baltikumis ja vajadusel ka mujal Euroopas.

Omame autorendi esindusi Eesti kuues linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Viljandis ja Kuressaares. Meie Baltikumi autopargis on kokku üle 500 rendiauto. Autopargi vanus on maksimaalselt 18 kuud.

Võttes ühendust meie müügikonsultandiga, võite olla kindel, et just Teile sobilik rendisõiduk on kokku lepitud ajal valmis – puhas, hooldatud ja tehniliselt korras. Teil pruugib vaid langetada valik meie sõidukite seast, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Täiuslikult.

Autorent on sobilik, kui:

  • vajate sõidukit mõnel korral kuus;
  • lähete puhkusereisile;
  • vajate autot väliskülalistele;
  • vajate asendusautot, kuna enda auto on hoolduses või remondis.

Autorendi lisateenused:

Lisaks on võimalus juurde tellida erinevaid lisateenuseid, alates auto toomisest Sulle sobivale aadressile kuni suusaboksini. Tutvu meie lisateenustega lähemalt siin >>

Ärikliendile:

Pakume äriklientidele mugavat krediidilimiidilepingut, mis lihtsustab autorendi teenuse kasutamist nii Eestis kui ka välismaal. Küsi täpsemalt meie müügijuhtidelt>>

.

BRONEERI SÕIDUK LIISING@HANSARENT.EE, +372 655 7155.