Päis est

Hansarent - sõbrad ratastel

Kaubiku rent

?????

Kaubiku rent

Kaubikute rent on teenus, mis on mõeldud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Kui kaubikut on vaja kasutada harva, siis on just parim ja odavaim lahendus kaubik rentida. Samuti aitab kaubiku rent välja olukorrast, kus enda kaubikuga on juhtunud õnnetus või kui ajutiselt on suurenenud töömahud. Kaubiku renton ka hea variant suuremõõtmelise kauba veoks. Rendikaubiku abil on kolimine lihtne ja soodne.

Hansarendi laia autoparki kuulub ka kaubikute rent nii lühiajaliseks kui ka pikaajaliseks rendiks. Kaubikut võib rentida igaüks, kellel on kehtiv B kategooria juhiluba. Kaubikutega on võimalik sõita nii Eestis kui ka mujal Euroopas. Hansarendi rendihind sisaldab endas ka kaskokindlustust ning 24/7 kliendituge terves Euroopas. Kaubikut saab meilt rentida ka nädalavahetustel.

Iveco Daily suured rendikaubikud

Jõuline, kuid säästlik, uus Iveco Daily ühendab endas ainsana tänu täisraamile suure kandevõime ja parima tootlikkuse – parim lahendus teie kõikide transpordivajaduste jaoks.
Töökindel ja tugev uus Daily on sõiduautoliku juhitavusega ning tagab suure tarnekiiruse ka pikematel vahemaadel. See auto on autojuhile kontor – Daily pakub mugavust ning sõit ei väsita.
Piisav kõrgus (kuni 2,1 m) võimaldab kaubaruumis hõlpsalt liikuda isegi kõige pikematel inimestel. Valikuline õhkvedrustus võimaldab laadimist lihtsustada kaubaruumi põranda kõrguse seadmisega.
Daily on ainus väikekaubik, millega on võimalik vedada ka kuni 6 × 1,2 m mõõtmetega euroaluseid. Tänu laiadele liugustele (vasakul, paremal või mõlemal küljel) saab kaubikut ka küljelt laadida. Kaks tagaust avanevad 270 kraadi ulatuses, seega saab neid seada täiesti vastu kaubiku külgi.
Meie kaubikuvalikus on 12 m3 kaubaruumiga Iveco Dailyd.

BeFunky_IMG_0364-1

Ford Transit Courier väikesed rendikaubikud

Uus Ford Transit Courier pakub kaubikujuhtidele väikseimat kütusekulu ja suurimat kaubaruumi omas klassis.
Stiilse uue Transit Courieri kaubaruum on 10% suurem kui lähimatel konkurentidel: vaheseina taga on ruumi tervelt 2,3 m3. Oma konkurente ületab uus mudel ka kaubaruumi põranda pikkusega ning laiemate ukseavadega külgedel, mis tänu liugustele tagavad suurepärase ligipääsu kogu kaubaruumile.
Transit Courier, mille maksimaalne kandevõime on 660 kg, mahutab rohkelt eri tüüpi kaupa ja seadmeid, samuti mahub siia ära standardmõõtudes euroalus. Parima ligipääsu tagamiseks on kaubaruum varustatud kahe asümmeetrilise tagauksega, mis avanevad kuni 158 kraadi ulatuses. Lisaks saab sõiduki soovi korral varustada liuguksega kas ühel või mõlemal küljel.

Allan Leppikson / Reval Foto

 

 

BRONEERI SÕIDUK BOOKING@HANSARENT.EE , +372 655 7155.