Päis est

Hansarent - sõbrad ratastel

Kontaktandmed

Hansarendi teeninduspunktid

Hansarendi kontor Tallinnas Mustamäe tee 54, Tallinn booking@hansarent.ee +372 6557 155
Hansarendi kontor Tartus Võru 244, Tartu tartu@hansarent.ee +372 5222 995
Asendusauto päringud Mustamäe tee 54, Tallinn booking@hansarent.ee +372 5304 4055

 

Töötajad

Argo Rebane Juhatuse liige argo@hansarent.ee +372 6116 208
Markko Riitsalu Müügijuht markko@hansarent.ee +372 6557 156
Martin Tõrv Müügijuht martin@hansarent.ee +372 6557 156
Kristiina Klesment Müügijuht kristiina@hansarent.ee +372 6557 156
Andri Uueküla Rendiosakonna juht andri@hansarent.ee +372 6116 204
Kalmer Kaurit Tehnilise osakonna juht kalmer@hansarent.ee +372 6557 155
Oliver Randalu Autopargi haldur oliver@hansarent.ee +372 6116 213
Tanel Üprus Logistik/autojuht tanel.uprus@hansarent.ee +372 6116 213
Markus Hommuk Käibejuht markus@hansarent.ee +372 6116 204
Olle Mets Tellimiskeskus olle.mets@hansarent.ee +372 6116 203
Triin Silm Tellimiskeskus triin.silm@hansarent.ee +372 6116 204
Liis Vaikla Tellimiskeskus (lapsehoolduspuhkusel) booking@hansarent.ee +372 6557 155
Andre Kotkas Klienditeeninduse vanem booking@hansarent.ee +372 6557 155
Kaie Maidla Klienditeenindus booking@hansarent.ee +372 6557 155
Kirill Kotšemazov Klienditeenindus booking@hansarent.ee +372 6557 155
Johannes Tiitus Klienditeenindus booking@hansarent.ee +372 6557 155
Oskar Johannes Tammiste Klienditeenindus booking@hansarent.ee +372 6557 155
Liisa Marie Karolin Müügiassistent liisamarie@hansarent.ee +372 6557 156
Rain Siiman Tartu piirkonna juht tartu@hansarent.ee +372 5563 8626
Mari-Liis Jääger Tartu klienditeenindus mari-liis.jaager@hansarent.ee +372 5697 1900