Päis est

Hansarent - sõbrad ratastel

Meie lugu

Meie lugu

Suure osa oma elust oleme kuhugi teel. Ja vaid valitud osa läbitud kilomeetritest paneb naeratama ka aastate pärast. Mis on nende õnnelike kilomeetrite saladus? Hansarendis me teame, et selleks on uued autod, nende laitmatu tehniline seisund ja naeratus teenindaja näol. Sest just täielik muretus oma teekonna pärast liidab ka kolleegid ja tuttavad peagi sõpradeks – ratastel.

Ajalugu

Hansabuss Grupp on transpordi ettevõte Baltikumis, kelle põhitegevusaladeks on tellimusveod, autorendi teenused, CityTour, kohalik ning rahvusvaheline bussitransport ning kohalik liinivedu. Hansabuss Grupp omab Baltikumis 16 aastat kogemust, töötajaid on ca 400 ning aastas teenindatakse rohkem kui 5,6 miljonit reisijat.

Hansarent on sõidukite lühikese ja pika rendi ning täisteenusliisinguga tegelev ettevõte, mis teenindab tarbijaid alates 2006 aastast.

– 2006 Hansarent on üks suurimaid rendilahendusi pakkuv ettevõte nii Eestis kui ka Baltikumis.
– 2009 Hansarent laiendas oma autoparki 60 uhiuue Toyota võrra, kuuludes nüüd Eesti suuremate autorendi firmade hulka ning omades suurimat Toyota rendiparki Eestis.
– 2011 Hansarent täiendas oma autoparki veelgi, rendiautode valikus on ligi 100 uut masinat.
– 2012 Alustati koostööd Eesti tuntuma parklaketiga EuroPark. Kõik Hansarendi rendiautod pargivad EuroPark maapealsetes avalikes parklates kuni 2013. Aasta lõpuni tasuta.
– 2013 Omandati Europcari Balticumi senise frantsiisomaniku Baltic Mobility OÜ koos tütarfirmadega Mobility Eesti OÜ ja Mobility Latvia SIA, saades sellega suurimaks autorendilahendusi pakkuvaks ettevõteks nii Eestis kui ka Baltikumis.
– 2014 nimetati Hansatransportgrupp OÜ ümber Hansarent OÜ-ks.

Hansarendi eesmärgiks on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning sõbralikku ja paindlikku autorendi ja täisteenusliisingu teenust nii äri- kui eraklientidele.